Köpeğim 7 Yaşında Ve Dişleri Dökülüyor

Doa-Y

Merhabalar köpeğim 7 yaşında ve diş taşları yüzünden dişleri dökülüyor tedavi için kliniklere ulaştığımda 6,7 bin tl gibi fiyatlar aldım, veterinerler odasının fiyat listesinde max 500tl olan tedavi için bu duyduğum fiyatlar yüzünden tedavi ettiremedim. İstanbul da işini para için değil sağlık için yapan bildiğiniz klinik varsa yazarsanız sevinirim.

4 CEVAP

Veranifer

Bir bilgim yok ama dişlerini sürekli fırçalarsanız belki yardımcı olur

Ozzey

gecmis olsun uste ciksin diye yaziyorum

zibityus

veterinerler kanımızı emmek için varlar sanki

Venusselin

istanbulun neresi yardımcı olayım