Kedimin Çenesinin Altında Şişlik Ve Kan Var

od

Yaklaşık 1 ay önce sahiplendiğim 3 yaşındaki kedimin iç dış parazitlerini pazartesi günü yaptırdım ama bu sabah böyle bir şeyle karşılaştım, bu nedir bir bilgisi olan var mı? (maalesef kedim sabit durmadığı için net çekemedim)

1 CEVAP

Tgckrks

İçinde irin var mı? Benimkinde siyah nokta çıkıyor ve bazı zamanlar şişip enfeksiyon topluyor sonra patlıyor bende o bölgeyi dezenfekte ediyorum kedi dezenfektani ile bı kaç güne iyileşiyor. Öyle birşey olabilir mi acaba diye düşündüm ama