Kedimin Çiş/Kaka Rengi(Fotoğraflı)

6 aylık erkek kedim 2 gündür geceleri miyavlıyor ne yapsam susturamıyorum seviyorum bir süre susuyor sonra evde dört dönüyor.dün gece yemek yemek istemedi ki çok oburdur. Daha sonra sarı sıvı kustu. Bu sabah da umunu temizlerken böyle bir şeyle karşılaştım. Sanırım kızgınlık dönemine giriyor ama ilk kez bu renk bir çiş ya da kakayla karşılaştım. İşe gidiyorum cumartesiye kadar veterinere götüremeyeceğim maalesef. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

1 CEVAP

nilayclk

eğer kakaysa, turuncu renk karaciğer ya da safra kesesi ile ilgili bir rahatsızlığın belirtisi olabilir. sanki kan da var yanlış mı görüyorum? vet.e gidemiyorsanız bile telefonla en azından bilgi alsanız? sarı sıvı da safradır büyük ihtimalle. 1 kere olduysa sıkıntı olmayabilir ama kaka/idrar rengiyle birlikte ben olsam mutlaka danışırım bi uzmana.