Sokak Kedileri İçin Uygun Kedi Maması

Sutunannesi

Arkadaşlar malum kış geliyor sokaktaki Canlar için bol bol mama gerek onların soğuğa dayanabilmesi için, keşke hepsini evimize alabilseydik:(( öğrenciyim biraz ihtiyaçlarımdan kısarak Canlar için mama almak istiyorum. Önceden sütün mamasından veriyordum ama artık daha fazla gerek onlar için. Beni zorlamayacak uygun ama sağlıklı ne alabilirim canlara

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

Bonacibo

yasement

Yerli mamalar daha uygun oluyor. Lider pet urunlerine ya da ********* urunlerine bakabilirsiniz.

jansett

Bonacibo gayet iyidir sokaktakiler için :)

aliberken

Sokaktakiler için *********dan mito tavuklu-balıklı kullanıyorum ve memnunum.

aysebayrak

Ben patifood sitesinden Paw Paw Gurme Yetişkin Kedi Maması 15 Kg olanlardan alıyorum.Fiyatı 60 tl.