Sokak Kedileri Hakkında

Snoprock

Sorum şu şekilde annesi tarafından terk edilmiş 3 aylık olan kediyi evime getirdim. Daha sonra veterinere götürdüm iç dış parazit aşısı yapıldı ilk günler iyiydi lakin ishali var diye de ayrıyeten ilç kullanıldı. İshali geçti lakin sonradan iştahı kapandı kötüye gitti sonra veterinere götürdüm yoğun bakımda kaldı gece eve getirdim serum verildi sabaha kadar başında bekledim her saat başı su ve su ile karışık özel mama verdim ama sabah 6 gibi vefat etti. Ne yaptım ise kurtulmadı. Şimdi ben bu kediye parazit aşısı yaptırdım hata mı yaptım sahip çıkarak.

2 CEVAP

bernac

Doğru olanı yapmışsınız iç paraziti oluyor genelde hep yapılır yapılması gerekiyor aynı şekilde bende sahiplendim aşılar biraz ishal yaptı ama hiç halsizlik istahsızlık olmadı çok hareketliydi zaten sahiplendiğiniz kedi hastaydı muhtemelen üzüldüm başınız sağ olsun benım 3 kardeşten biri hastaydı farketmedim beslerdım hep kardeşlerden siyah olan çokti yemek yemezdi artık ortalıklarda görülmemeye başladı komşular görmüş biyerde ölmüş hasta olabılıyorlar sağlıklı olan kendını kurtarıyor

bernac

Kardeşlerden birini alıp eve getirdim diğerinede komşu bakıyor sokaktaki her yavru sağlıklı olmayabiliyor siz elinizden geleni yapmıssınız