Kedim Çiş Yaparken Ağlıyor

zeynepbeyza

Bu durum icin veterinere gittik. Böbreklerinde büyüme , mesanesinde de taş varmış. Tedaviye başladık 4 gün ilaç tedavisi yapıldı. Unique struvite mama kullaniyoruz. 1 hafta oldu. Hâlâ çiş yaparken ağlıyor. Bu ne kadar sürede geçer ? Bir bilgisi olan var mı ? :((

3 CEVAP

Siyamask

Taş hala mesanede olabilir. Detaylı kontrol için hastaneye götürseniz daha iyi olur bence :( Geçmiş olsunnn

mommymercury

Kontrol için tekrar veterinere gitmenizi öneririm, eğer bir sorun çıkmazsa psikolojik de olabilir. Tekrar aynı acıyı çekeceğinden korkup tuvalete çıktığında çekiniyordur belki.

Ozzey

merhaba gecmis olsun. veterinerinize de danisabilirsiniz. gunde birkez bir fincan suya bir cay kasigi elma sirkesi (ev yapimi olursa daha etkili olur) koyup siringayla 2 cc icirebilirsiniz. yanliz midesi hassassa bulanti yapabilir uzun sureli kullanilmayin. idrar yolu sorunlarina iyi geliyor. bagisikligini da guclendiriyor. benimki ufacik isiyordu. normalde kumu buyuk olurdu cisli hali. bir ara ufak yapmaya basladi ceviz buyuklugunde. goturmeden bir deneyim dedim. denedim.benimki 2 gunde duzeldi. belki ciddi degil diye.veterinize sorup deneyin bence. gecmis olsun