Otobüs'e Kedi Alırlar Mı?

Patili_1

Kedimin bagsı yok ama bı arkadaştan isteyeceğim ona özel koltuk almama gerek var mı kucakta gidebilir diye okudum ama bazı kişiler de kedi alamazlar diyorlar,birde ayriyetten bilet almasam bile para ödemem gerekir mi? Lütfen hemen cevap verin.🥺

16 CEVAP

Busraskanli

Kucağınızda box içinde götürebilirsiniz. Ama bazı firmalar sorun çıkarıyor bagaja koymak istiyor o yüzden arayıp öğrenebilirsiniz. Buzlu firmasından almayın

Patili_1

Ben KamilKoç tan alacaktım ztn

Ozzey

bir de boxin icine koymak icin alabilirseniz alt acma bebek bezi ya da normal bez koyun bir tane yedek alin. poset de alin. stresten iseyip kaka yapailiyorlar. koku yapar bezi degismeniz gerekebilir.altta posette koyarsaniz ustunuze gelmez. benimki veterinere her gidiste yapiyordu :))

Petlebi61

Ben pazar günü kendimle otobüs yolculuğuna cikicam kucağımda seyahat edicek

Ozzey

merhaba otobus biletinizi onceden alin alirken sorun. firmadan firmaya insandan insana degisiyor ne yazik ki. asi karnesi istiyorlar ama. soracaginiz gun karneyi de goturun.

Ozzey

yolda yapmasa veterinerde yapiyor. :))

Patili_1

Yani izin aldınız mı otobüsten

Patili_1

Birde kucakta bags ile mi duracak?

leolenslimon

Taşıma çantasında oldukça sıkıntı olmuyor diye biliyorum hatta bazı firmalar pasaportuna dahi bakmıyor

Patili_1

Ben internetten alacaktım ama bileti

Patili_1

Nasıl sorabilirim?

Busraskanli

Internetten alacağınız firmanın numarasını bulup arayabilirsiniz

Busraskanli

Bu arada taşıma çantasında olmazsa hiçbir firma almıyor

Busraskanli

Tamam yine de arayıp teyit edin

Patili_1

Herkese teşekkür ederim