Kedimin Aşı Karnesi

Patili_1

Aşı karnesini evde kendim yazabilir miyim ben iç-dis parazitleri evde yapıyorum da birde otobüsle yolculuk yapacağım hangi aşılara bakıyorlar var mı diye benim birtek karma aşı var da o yüzden

7 CEVAP

Busraskanli

Çoğu içini kontrol etmiyor bile. Aşı karnesi var mı diye soruyorlar karneyi görünce tamam diyorlar. Ama siz yine de önleminizi alın

leolenslimon

Aşı karnesini veteriner veriyor yolculukta ise önemli olan kuduz aşısı. Karnede kuduz aşısı yapılıp yapılmadığına bakıyor seyahat firmaları.

leolenslimon

Ancak bakmıyorlar bile sadece lafta soruyorlar var mı yok mu diye

Patili_1

Bakmasalar sağlık karnesini götürsem var desem nolur

Patili_1

Kuduz aşısı yaptırmadık ama

Patili_1

Veterinerimiz de hiç söylemedi 🙄

fcylan

Hiçbir aşı olmasa da dahi kuduz aşısı önemli yolculuklarda. Ben YHT ile gidiyorum o zaman dikkatli inceliyorlar. Otobüslerde incelemeyebilirler ama bence bu riski almayın, incelerlerse son dakika size sıkıntı olabilir.