N&D Mama Hakkında Düşünceleriniz

Papelll

N&D mama kullanan varmı memnun mu narlı tavuklu olana geçmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim😊❤

17 CEVAP

SudeFarmina

Merhaba, Natural & Delicious (N&D) ürün skalamız başta olmak üzere bütün ürün yelpazemizde, aynı zamanda insan gıdasında da kullanılabilen ham maddeleri seçerek GDO'suz mamalar üretmekteyiz. Ürünlerimizde hayvansal protein kaynakları ise tüy ve düşük kalitedeki bölümler değil direkt et kullanılarak üretilmektedir. Özenle seçtiğimiz et ve yumurtalar yüksek kalite standartlarında, sertifikalı çiftliklerden elde edilmektedirler. Kullanılan hammaddelerden kaynaklı aroma ve lezzet farklılıkları gözlemlenebilmekle birlikte Farmina olarak bizim için lezzet; ürün geliştirmede önemli faktördür.
Yenilebilirlik beğenilme tat, aroma, fiziksel özellikleri ve mekanik özelliklerin doğrudan yanıtını temsil eder. Sadece memnuniyet onayı ve besleyici yanıtları alınan ürünlerimiz satışa sunulmuştur. Uzman ekip tarafından uzun araştırmalar ve incelemeler sonucunda formulize edilen ürünlerimizde bulunan protein miktarı, takviyeler vb., patili dostlarınızın ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Patili dostunuzun beslenmesi hakkında doğru bilgi edinmek ve doğru mama seçimi gerçekleştirebilmek için Farmina web sitemizi bit.ly/3kMAmPT linkine tıklayarak ziyaret edebilir ve ÜCRETSİZ beslenme danışmanlığı alabilirsiniz.

Tugbacirak

Sürekli kullanımda fazla protein içerdiği için sorun yaratıyor. Rotasyonlu bir şekilde kullansanız ve hekiminize danışsanız daha iyi olur.