Acil Bakabilir Misiniz

Rabiacingz

Kedim 2 saat önce iç dış parazit ve karma aşısını oldu fakat kaşınıyor normal mi ? Önce de karma ve iç dış parazit yaptırmıştık böyle bir sorun yaşamamıştık. Sizce neden kaşınıyor veteriner hekimimle iletişime geçtim yarına kadar gözlemleyin dedi fakat ben korkuyorum.

6 CEVAP

Palyaco

2 si aynı anda yapılmaz ama karma asi saten agardir hem iç ve dış parazit hem karma yapıldı diyorsunuz bu cok agar gelir

Harin

Alerjik reaksiyon gösteriyor olabilir mi isterseniz bir veterinere gösterin

Anonymus985465

İnsanlarda olduğu gibi hayvanlarda da gafuf, orta ve yüksek iranda allerjik reaksiyon oluyor. Videosunu çekip ceterinere gönderdiniz mu?
Gafifallerjik reaksiyon da hemen yoğurt yediriyorum.
Acil şifalar

Rabiacingz

Bir problem olur mu ki ?

Anonymus985465

İşaret parmağımdan rahatsız olduğum için hatalı yazmışım.
Hafif allerjik reaksiyon demek istedim

Rabiacingz

Veteriner hekim dedi bugun gozlemleyin gecmezse yarin getirin gozlemleyecegim umarim bir sorun olmaz tesekkur ederim 🙏