Kedimin Tüylerinde Kıtık

Zibidicuce

Kedimin cinsi sarman ve tüyleri çok uzun. Şuan çenesinin altından iki ön patisinin arkasına kadar tüyleri en dipten kıtık oldu. Benim taramama da asla izin vermiyor bir çok kez denedim. Hırlayıp ısırıyor, cırmalıyor. Tarayıp mama verdim, taragin üzerine ödül maması koydum kokusuna alışsın diye ama yine de tarağı görünce kaçıyor. Uyurken bazen makasla kestim ama yine uyanıp kaçıyor. Yardımcı olabilir misiniz? Furminator muadili tarak aldım 10 sn bile tarayamadım. Kıtık açıcı alsam kesin sonuç olur mu acaba? Kıtıkları derisine çok yakın, dipte. dışaridan belli olmuyor

1 CEVAP

Ozzey

merhaba
gecmis olsun yazi uste ciksin diye yazdim. benimki taranmayi seviyor ondan bilemedim ne desem.