Dişlerini Dökerken Fotoğraflı

Willy-Wonka

Arkadaşlar merhaba bugün eve geldiğimde yatağımda bunu buldum ve 5 aylık kedimin dişi olabileceğini düşünüyorum. Bir kere daha yerde dişini bulmuştum ama bu şekilde kanlı değildi. Böyle olması normal midir? Veteriner dişlerini sürekli dökecek siz fark etmezsiniz bile demişti ama neden böyle kanlı 🥺

2 CEVAP

CapKek

diş değişimi 5-6 aylarda normal evet, sadece biraz kanlı olmuş zorlamış gibi. kontrol et dişlerini, eğer diş etinde yarık vs yoksa sorun yoktur.

Warriorsans

Devam eden bir kanaması yoksa bir sorun olmaz