Kedim Tavana Bakıp Duruyor

stellabennett

durduk yere tavanı izliyor birkaç saniye sonra miyavlıyor ya da kaçıyor bunu neden yapıyor olabilir ya

4 CEVAP

Ozzey

:)) iyi saatte olsun zamani gelmistir.

Ozzey

şaka şaka benimki de yapiyor.

Oski35

. Bazıları kedilerin gözlerinde perde olmadığı için ruhani varlıkları gördüğünü söylerler odadan çıkın 😄 şaka bir yana Kediler insanlara göre daha iyi görür ve duyarlar üst katta sizin duyamadığınız bir ses duymuş olabilir yada sinek böcek her hangi birşeyi takip ediyor olabilir. Bazı durumlarda sıkıldıklarında ve ilgi istediklerinle alışılmadık hareketler içine girebiliyorlar endişe edecek bir durum yok.

Ozzey

gozleri bizim goremedigimiz cok kucuk taneleri bile goruyor. bir de aksam oldugu tavana da olsa vuran isiklari da izliyorlar. endiselenme bir sorun yoktur. gecmis olsun. :))