Batikon Lekesi Nasıl Çıkıcak

Fthk

Merhaba.Mantar başlangıcı için batikon sürdük işe yaradı fakat bu batikon lekesi nasıl çıkıcak bilgisi olan lütfen yazsın..

4 CEVAP

Ozzey

merhaba
gecmis olsun. normalde yalayip temizliyorlar ama sizinki cok kucuk veterinerinize danisip sirkeli suyla pamukla temizleyebilirsiniz. sirkeli su mantara da iyi geliyor. ama islak kalmasin usur. gecmis olsun.

Ozzey

yalniz dikkat edin gozlerine gelmesin. gecmis olsun

Oqrenerde06

Böyle de çok tatlı olmuş bence :( çok geçmiş olsun gecirebildiniz mi mantarını

Oqrenerde06

Crstalin sprey ya da Dr animal spreyle silin lekeler açılır.