Kedimin Doğumu Başladı

iremm66

Arkadaşlar kedimin doğumu başladı karnında kasılmalar meydane geliyo arkasından az bir şekilde 1 veya 2 damla suyu akıyo şu an kutusuna yatırdık ve bekliyoruz ne kadar sürede doğum yapması gerekiyo?

2 CEVAP

aslihan_e

Sabaha kadar da sürebilir birkaç saat de, sayısına, yapısına göre farklı.

Ozzey

merhaba
hadi hayirlisi. ne kadar surer tam bilmiyorum benim sokakta baktigim 9da baslamisti dogurmaya ilk dogumuydu. ilk tavruyu yalayip temizledigini gorunce 10 gibi biraktim. deneyimlerini yazarsin. gecmis olsun.