Kedi Ödülü Hergün Versem Zararı Olur Mu

latte9

Kuzum ilk defa bir şeyi sonuna kadar yedi WANPY kedi ödülünü cok sevdi bitince gözüme bakıyor tekrar istiyor bunu her gün versem zararı olur mu yada ne sıklıkla vermeliyim

4 CEVAP

simbakedi

evet dışkıda yumuşama yapabilir, aynı şekilde sağlıklı da değil ödül mamaları zaten. ne kadar az o kadar iyi. kediniz yaş mama seviyorsa en iyi ödül ona yaş mama olacaktır. sevmiyorsa da sevdi diye ödül mamasını fazla vermeyin lütfen. ben genelde wanpyi yazın alıyorum, buzdolabına koyup soguk veriyorum ferahlasın diye, birkaç günde bitiriyoruz paketi. 10 gün sonra tekrar veriyorum min. sürekli tercih etmiyorum

Lils

Çok yararlı bir şey değil bence. Haftada 1-2 kez yeterli fazla yerse sıkılır zaten. Benim kedim bir şeyi üst üste yerse hemen sıkılıyor mesela

Ayman

Hergun vermek iyi değil 2 e günde bir verin eğer şeker katkiliysa zarar verir veterinere de danışın

Ozzey

merhaba
genelde paketlerin ustunde yaziyor. ne siklikla verilebilecegi. bir sorun olacagini sanmiyorum. hergun verebilirsin. diskida yumusama olursa birkac gunde bir verirsiniz.