Su Kabı Sorunu

Lolaaacatt

Merhabalar,
Benim kedim su kabını ters çeviriyor ve bütün suyu döküyor 😺.
Acaba neden olabilir? Sizinkiler de böyle yapıyor mu? Ama aşırı tatlılar😻

5 CEVAP

dnzlily

merhaba, oyun yapıyor olabilir ağır bir su kabı kullanın yada deviremeyeceği ağırlıkta bir su kabı.
ben topraktan yapılma kase kullanıyorum güveç gibi, hani şu sütlaç yediklerimizden:)

NorthNight

Bizimki devirmiyor ama içerken yarısını sağa sola sıçratıyor. Ben seramik kase altına bir de tabak koyuyorum.

dilanbulent

Benimki de yapıyordu onu bir ara. Bazen aklına geldikçe hala yapmaya devam ediyor. Oyun amaçlı yapıyor başka bir sebebi yok bence :D

Ayman

Oyun amaçlı yapıyorlar çelik su kabı olursa devirmesi biraz zor olur

Lolaaacatt

Cevabınız için çok teşekkür ederim