Boya Sorunu

kedianasi

evde badana işi olacak tüm odalar boyanacak. Kedimi bırakcağm kimse yok evden çıkamamda annem olcak sadece ona yardım edicem. Yapacak kişi bir odayı boyayana kadr diğeri kurur dedi kuruyana geçirsm olur mu? bide iş uzun sürebilr tuvaletini sürekli odadan odayamı taşısam yoksa bişey vermesemde bi müddet tuvalet olmasamı kediyi ne yapacğmı şaşırdm

3 CEVAP

Anonymus827062

Hiçbir şey yapma serbest bırak hiçbir şeyde olmaz. Sadece boyaların etrafında dolanmasin bulaşır vs.

Anonymus827062

Badana işlerinde zaten bütün camlar açılır ve havalanır hayvanı strese sokmanın gereği yok

kedianasi

@Olcay34 teşekür ederm içimi rahatlattınız