Kedim Mama Yemiyor Yardım Edermisiniz

PoyrazGarip

Ya benim kedim değişik mama almıştım yemedi şimdi tekrar yediği mamadan aldım yine yegiyor ne yapmam gerek

9 CEVAP

beyzathemoc1

Sadece mama mı yemiyor yoksa hiçbir şey mi yemiyor

Ayman

Benim kedimde yemiyordu veterinere götürdüm muayene etti birşey çıkmadı orda meo ödül maması yedirdi 3 gün yemeye başladı şimdi yine yemiyor 2 aylık skotis fold Royal canin kitten veriyorum mamasını degistirecem birde böyle deniyecem sizin kedinizde mamayı sevmiyorsa başka manalara bakin

Siyamask

Kuru yiyor yaş yemiyorsa ikisini karıştırarak vermeyi deneyin

Siyamask

Tam tersini yazacaktım kuru yemiyor yaş yiyorsa karıştırarak verin

PoyrazGarip

Yaş da yemiyor diğer şeyleri yiyior

Palyaco

Ev yemekleri veya ödül mamaları fazla alıştırmayın yemez kuru mamayi sevicegi mamayi bulun exclusion yavru tavsiyemdir yemeyen kedi gormedim

izmirle

Ani mama değişikliği yapmışsınız muhtemelen bu da mama çekingenliğine sebep olabiliyor kedilerde eski mamasıyla bir süre daha devam edip daha sonra yeni mamayı eskimamayla karıştırarak kademeli geçiş yapınız.

izmirle

Ani mama değişikliği yapmışsınız muhtemelen bu da mama çekingenliğine sebep olabiliyor kedilerde eski mamasıyla bir süre daha devam edip daha sonra yeni mamayı eskimamayla karıştırarak kademeli geçiş yapınız.

Oski35

Bu durumun bir çok nedeni var mama yeme alışkanlığı varmı? Yada kızgınlık döneminde mi eğer öyleyse iştahda azalma ve mutsuzluk gösteriyor kaç aylık bilmiyorum ama 5 6 aylık gibi dönemlerde diş değişimi oluyor buda iştahlarını kapatabiliyor eğer hiç mama yemiyorsa tuvaletini kontrol edin sindirim sisteminde bir sorun olabilir . Kalite ve kapalı paket mama ile besmelemeye özen gösterin bunların dışında bir veterinere göstermekde fayda var