Kedim Bu Aralar Etrafa Çok Fazla İşiyor Ne Yapmalıyım

Irmakyilmaz

Son bir haftadır etrafa sureklı isiyor konu hakkında bir bilgisi olan lütfen yazsın. Eğer kendi kedilerinde de aynı durumu yaşamışlarsa bununla nası başa çıktığınızı lütfen anlatın

4 CEVAP

beyzathemoc1

Kısır mı

bloodyluxury

Merhaba,

Eğer erkek kediniz kısır değilse koku bırakmak için bu davranışı sergiliyor olabilir.

roserna

kısır değilse iz bırakıyordur. kısırsa ve kaçırma şeklinde yapıyorsa veterinere götürmenizi tavsiye ederim, hastalık belirtisi olabilir.

Tgckrks

İdrarını takip edin sürekli tuvalete gidiyor mu gittiği halde az yapıyor mu tuvalette şık duruyor mu o bölgesini sürekli yalıyor mu izleyin. Eğer bunlar varsa veterinere gidin hemen benim oğlumda da vardı mesanede taş çıktı zor bir süreç. Sistit de olabilir umarım bunlar değildir. siz gozlemleyin muhakkak