Dış Parazit İlacı Kaç Saatte Kurur

yapalı neredeyse 6 saat oldu ama yine de kaşır diye korkuyorum bugün nolur nolmaz diye yoğurtta yedirdim bişey olur mu 6 saat oldu kurumuş mudur yardımcı olur musunuz

2 CEVAP

simbakedi

2 güne tamamen kurur, 1 günde birazcık dağınık kalıyor orası çünkü. kediniz kaşırsa ve yalarsa sorun olmaz. benimkinin bacağına doğru dökülmüştü ilaç, yaladığı anda koşmaya başlıyordu. kendileri de hemen bırakıyor zaten yalamayı. eğer ağzı vs köpürürse endişelenirsiniz ancak bu endişeye yer yok açıkçası sorun olmaz yani.

çok teşekkür ederim cevabınız için