Biofeline Ve Gimcat

roserna

öncelikle merhaba,

kedim bu aralar çok fazla tüy döktüğü için ona biofeline tüy sağlığı için etkili multivitamininden aldım. yanına da gimcat malt sipariş etmiştim ama maalesef malt yerine multivitamin gelmiş. geri iade etmeklede uğraşmak istemiyorum. ikisini beraber kullanırsam da yarar yerine zarar vereceğini düşünüyorum. zaten biofeline her gün 2ml şeklinde alınıyor bir de üstüne ikinci kez vitamin vermek istemiyorum. sizce ikisini nasıl bir döngüde kullanabilirim?

2 CEVAP

Lils

Birisi bitince diğerine başlayın bence

Gimlihanim

Son tüketim tarihleri 2024 oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. Tüy sağlığı için olan bitince diğerini kullanırsınız. Multi paste olanlar zaten malt da içeriyor diye biliyorum. Belki malt kullanmanıza gerek kalmaz. Ancak yeterli gelir mi bilmiyorum.