Bu Kedi Tasmasini Kullanan Var Mı???

mia1598

Arkadaslar petlebi sitesinden bu tasmayi alacagim daha önce baska bir yerden tasma almistik fakat yavru kedime çok bol geldi kendi kendine kolayca tasmayi çıkarabiliyor. bu tasmayi almayı düşünüyorum. kullanan var mı? yavru kedilerin kullanabilecegi kadar küçülebiliyor mu? memnun musunuz?

4 CEVAP

GoldenOdin

Bu tasma küçültülebilir ve bence gayet sağlamdir pawise zaten kaliteli bir marka bence alın rengi de çok güzel :) ❤

normal tasma yani senin kedine olmayan tasmanın kötü ve iyi özellikleri nedir söyleye bilirmisin ? bende almayı düşünüyorum

mia1598

benim kedime aldığımin sadece gövdesinden auarlanabiliyordu ve en küçük hali bile büyük geliyordu bu yavru kediler icin uygun mu ve dayanikli mi bu tür şeyleri soruyorum

Mia_Damla

Bende almayı düşünüyorum. Aklımda sorular vardı canını acıtır mi felan ama aynen rengi çok hoss bende mavisini alacağım :))