Mama Konusundaki Kafa Karışıklığım

miasugok

Anket

Acana wild prairie tüm yaşam evreleri için
(6 oy)
Orijen cat&citten
(6 oy)
N&d tahılsız herhangi bi çeşidi
(4 oy)
N&d düşük tahıllı herhangi bi çeşit
(6 oy)
Diğer..
(4 oy)
Toplam (26 oy)

Bana yardımcı olur musunuz aklım çok karıştı:( kedim 2.5 aylık erkek

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

Orijen

GoldenOdin

Bütün yazdıklarınız zaten çok kaliteli istediğinizi kullanın :)

GoldenOdin

Tahılsız olması en iyisi tabii

jansett

Bence Acana ya da Orijen'in balıklı mamalarını kullanın. Kesin bir şey diyemem ama biz N&D tahılsız kullanıyorduk kristalleşme sorunu oldu. Okuduğuma göre birçok kişide de aynı sorun olmuş. Ama dediğim gibi kesin bir şey diyemem :)

Findikzeynep

Tabiki acana tahılsız olanından.

miasugok

Sanırım orijenle devam edeceğim ama yine de anketin sonucunu çok merak ediyorum bi süre bu konuyu üstte tutmaya çalışacağım kızmazsanız. Çok sağolun arkadaşlar.

miasugok

Bugün salt orijende ikinci günüm eskiden ndyle karıştırıyordum. Şaşırdığım bir şey var gimcat in peynirli ödüllerine bayılırdı romeo şuan asla yemiyor. Balıklı olanı yiyor sadece. Bir de eskiden yemeklerime atlardı, benimle beraber yerdi şuan hiç oralı olmuyor. Neden acaba:( eskiden doymuyor muydu ya da şimdi neden bu kadar fazla doyuyor ödül maması bile istemeyecek kadar? Ağır gelmiş olabilirmi orijen?

Hediye159

Bence tartışmasız nd tahılsız