Biofeline Sterile Paste

Gimlihanim

Merhaba. Biofeline sterile paste ürününün içeriğini yorumlayabilir misiniz? İçinde kızılcık ve malt da varmış. Ancak malt miktarı yeterli mi bilmiyorum. Kullananlar memnun mudur? Kısır kedime malt ve multivitamin kullanmadan sadece bu ürünü kullansam yeterli olur mu? İçeriği fotoğraflarda paylaştım. Umarım okunuyordur. Şimdiden çok teşekkür ederim.

4 CEVAP

Gimlihanim

Güncel

Kediasigi4

Kullanıyorum ben bir sıkıntı yaşamadım. Kusma sorunumuz yok ekstra olarak b vitamini ve somon yağı kullanıyorum

Lils

Bence güzel tercih malt ve multivitamin yerine. Deneyebilirsiniz

Jabbar

Severek yiyormu kediler seviyorlarsa bende denemek istiyorum