Erkek Kedi Kızgınlık Dönemi Hakkında

Minnak53

Arkadaşlar merhaba minnak oğlum yarın kısırlaştırma olacak, 13 aylık oldu ama herhangi bir koku bırakma gb bir durumu olmadı sadece son 1 haftadır kendi kendine acı acı miyavlamaya başladı ayrıca sırtını severken poposunu kaldırıyor ve iştahsız bunlarda kızgınlık belirtisi olabilir mi deneyimli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim..

21 CEVAP

Minnak53

Allaha şükür gayet iyi ilk geldiğimize göre az mama yedi ve su içti az önce şuan çok az arada sendeliyor yanlız hiç miyavlamıyor ses yok hiç :(

Minnak53

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim❤️

dollfacepersian : bu dediklerin aynısı var özellikle birden zayıfladı iştah sıfır ;( tuvaletine gidip az az idrar yapıp dönüyor ve kabızlığı var geçen yazmıştım hills zd ye geçtiğimizden beri çocuk kabız geceleri değişik miyavlaması var ki normalde miyavlayam bir pisicik değildir yanına gidiyorum sevmek için hemen popoyu kaldırıyor vetim getir artık zamanı gelmiş dedi ama çok korkuyorum bunu kendisinede söyledim akşam sende olacak dedi kalmasına bile gerek olmadığını söyledi 350 tl ye yapıyor bu arada dişileri 600 müş .. peki aldığımda allahın izniyle beni neler bekliyor mamayı hemen değiştiriyor muyum neler yapmam lazım sonrası için yardımcı olursan sevinirim.

dollfacepersian

Çok sevindim iyi olmasına. Oğlum çıyak çıyak kızgınlık bağırmasına devam etmişti. Hatta çiftleşme güdüsü ilk gün tavan yapmıştı. Çok garipti.
Miyavlamama konusunda normalde konuşkan bir kedi miydi? Ağrısı olabilir mi? Ağrı kesici iğne yapıldı mı?

Birde ameliyat öncesi kan testi yapıldı mı nasıl bir anestezi uygulandı merak ediyorum

Minnak53

dollfacepersian: kan değerleri normal şuan tamamen normale döndü taranmayı çok sevdiği için tarağı görünce koşarak geldi yanıma kusmada yok artık çok şükür lysine100 aldım birde 4 adet pembe renkte hapı var antibiyotik ilacı dedi dr bu kadar az önce bir kere miyavsss yaptı o kadar sakin sessiz uysal bir kimliğe büründü son durum bu❤️

Minnak53

Birde normal de miyavlayan bir kedi değildi beni görünce yada birşey istediği zaman miyavlardı ama 2 haftadır özellikle son günlerde sürekli bağırıyordu değişik sesler çıkarıyordu

Suraemir

Merhaba kızgınlıktayken çiş yaptığı yerlere çiş yapmaya devam etti mi kediniz? Bizim ki daha yeni kısırlaşacak ve normal çiş yaptı sanki amonyaklı kokmuyor sirkeyle sildim ama yok ne yapmalıyım?