Köpüşümün Omzunda Bir Şişlik Ve Tüy Dökülmesi Var

Herkese merhaba, köpüşümün (Fransız bulldog) ön kolunda kırmızı bir nokta vardı. Giderek büyüdü böyle bir hal aldı. Tüyleri döküldü o noktadaki. İçinde de minik bir şişlik vardı şimdi o da büyüdü. Veteriner Proplanın diet mamasını önerdi onu kullandım bir ay. Şu anda proplanın hassas ciltler için somonlu olan mamasını kullanıyorum yine yaklaşık bir aydır. Ama geçmek yerine daha da büyüdü. Böyle bir sorun yaşayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler

5 CEVAP

Venusselin

bariz egzama :( bizimki de çok yaşadı iğne yapılıyor ve bir süre antibiyotik kullanıyor, hekiminize sorun

Jabbar

Mantar olabilir mi yalıyormu orayı

Ozzey

merhaba gecmis olsun.

Siyamask

Şimdi bir sürü nedeni var. Veteriner hekime baktırdınız mı bilmiyorum. Yukarı da söylendiği gibi mantar egzama olabilir. Alerjik reaksiyonsa haşlanmış tavuk vermeyin. Deneyimlediğim haşlanmış tavuk bir süre sonra alerji yapıyor. Çok geçmiş olsun

Hekim önerisiyle diet mama kullandım bir çözümü olmadı. Üzerini yalamıyor kaşımıyor. Mama dışında ekstra hiçbir şey de vermiyorum. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.