Evdeki Pireler

Boldialya

Kedimde pire var daha once damla yaptim ama ise yaramadi. Evde olabilir diye dusunuyorum ama evi ilaclatmam mumkun degil ailemle yasiyorum. Baska onerisi olan var mi evdeki pireler icin.

2 CEVAP

Ozzey

Belirli yerlere su kani koy. Pire varsa su kabinda gorursun ertesi gun. Lavanta kokulu temizlik sabunlarindan al. Yerleri onlsrla sil migrosun lavanra yumusaticisini oneririm. Onunla yerleri sil. Kokusuna dayanamayip bayiliyorlar. Sonra supur.kediye de lavsnta cicegi alip cayini yapip surebilirsin. Elma sirkeli su da surebilirsin. Ama islak tutma cok havalar soguk hasta olur. Stronghold damla oneririm.

Ozzey

Su kabi