Burnuna Nolmuş

Lokumcukk

Kedimin burnunun ucu yok nasıl oldu hiç bir fikrim yok Krem yada tentirtiyot sürmelimiyim Nasıl geçer neden olur Bilgisi olan var mı çok korktum böyle görünce

12 CEVAP

simbakedi

bir yere sürtmüş olabilir ya da üst solunum yolu enfeksiyonu falan da olabilir. benim kedimin de burnu böyle yara olmuştu kızarmıştı, lenfleri şişmişti çünkü. 4-5 günlük antibiyotikle geçti

leolenslimon

Çok geçmiş olsun 🧿

Lokumcukk

Veterinere götürmelimiyim sizce

Betulb97

Veterinerinize whatspp üzerinden fotoğraf ile sorabilirsiniz bence gidilecek kadar ciddi durmuyor, eğer gerekli görürse çağırır zaten

Lokumcukk

Kızarıklık şişlik falan hiç birşey yoktu birden böyle oldu sürtmüş olabilir biryerle nasıl geçer ama krem sürünce direk yalıyor

simbakedi

biz antibiyotikten sonra bir sey yapmadik pek gecti. kremlerin kokusunu begenmedigi icin suremiyordum ama uyurken bazen surdugum oluyordu

Lokumcukk

Hiç bir rahatsızlığı yok aslında hasta gibi değil yani sürtmüş yada birşeyle kesilmiş gibi nasıl geçer çok endişeliyim

Betulb97

Benim yaramaz bir yerlere tırmanıp atlarken kendini yaralıyor bazen, o zamanlar için sarı kantaron yağı almıştım sürebilirsen çabuk iyilestiriyor ama sürdürmüyorlar genelde :D

alfa_s

Benim oğlumun enfeksiyon kaynaklı(4- 5gün kadar antibiyotik yapmıştı veterinerimiz ) 1 hafta sonra kırmızı kabuklar olmuştu veterinerimizin hazırladığı krem karışımı sayesinde geçmişti sizde veterinizle iletişim haline geçin mutlaka bu arada çok geçmiş olsun

Palyaco

Pamuk yardımıyla baticon sürün ve veterinere goturun mikrop kapmasin

Warriorsans

Herpes virüste de aynen bu şekilde olabiliyor burun. Veterinerinize danışın bence, umarım bir sorunu yoktur geçmiş olsun

Lokumcukk

Veterinerime attım fotoğraflarını sürtmeden kaynaklı olduğunu söyledi boyunluk ve sprey dışında yapılacak bişey yokmuş kendi kendine geçer dedi