Yavru Köpek Kaç Kg Mama Yer ?

Öğrenciyiz ve arkadaşla bir kedi ve köpek sahiplenicez ikiside yavru ve sahipleniceğimiz köpek şivava 3 kg civarı aylık ne kadar mama tüketir ? Kedi ayda ne kadar mama tükettir ?

4 CEVAP

Findikzeynep

Veteriner ölçüsünde.

Findikzeynep

Yani sağlığı ve kilo artışını katarak veteriner size bir miktar verecek.

KedimVar

Kedi günlük 50 gram tüketir. Ayda 1,5 kilo oluyor. Ama ben yetişkin bir kediden (kendi kedimden, 4 kilo) bahsediyorum. Sizinki yavru olacakmış, daha az yer.

Cotontzu_Siri

mamaya göre değişir