Kedime Covid Bulaşır Mı :(

Ozgenur97

Bugün covid pozitif olduğumu öğrendim. Dün gece rahatsızlandım ve kedim sürekli bana yaklaştı. Aşıları tam. Benden ona bulaşabilir mi :( bu durumu yaşayan var mı

4 CEVAP

Gitaradam

Bulaşmaz ve bulaştırmaz...

Ozzey

merhaba ben covid oldum martta. gece yanimda yatiyor.gelmesin diye ugrastim ama hastayken daha da cok yanasti. bir sey olmadi sukur. ama yine de alabilirseniz vitamin alin. biz vitamin islak mama almistik internetten. gecmis olsun.

Ozzey

gerci benimki islak mama yemiyor ama gimcat vitamin ve trixienin bagisiklik guclendirici maltlarini almistik onlari yedi sukur. gecmis olsun.

Siyamask

Kediler ve insanlar birbirine corona bulaşmaz. İçiniz rahat olsun.