Tüyproblemi

SultanTugce

Arkadaşlar merhabalar. Bir sorum var. Pamuk hanım yedi aylık oldu. İnanılmaz tüy döküyor böyle tutam tutam desem yeri var. Veteriner bize biotozic ve omega vital önerdi. Bizde aldık kullanıyoruz dünden beri. İyi gelir mi sizce, kullandınız mı sizde acaba hiç tüy dökümü için böyle ürünler?

3 CEVAP

Mehmetneroo

Biofeline kullaniyoruz bugün 10. Gün gözle görülür azalma var birde kullandığınız mama balıklı olursa daha da etkisi yüksek olur

SultanTugce

Sahiplendiğimizden beri -ki çok küçüktü yanımıza geldiğinde- problan marka kedi maması kullanıyoruz yavru kediler için olanından. Hiç değiştirmedik. Değiştirsek mi acaba?

Palyaco

Proplan tavsiye etmem exclusion yavru yada royal sarı paket kitten british hodon yağı cok iyi geliyor