İsim Değişikliği

Elif0678

isim konulmuş yavru kedinin ismini değiştirdiğimiz de yeni ismine alışabilir mi? şimdiden teşekkürler

13 CEVAP

slifer

ben kedime ismiyle hitap ediyorum hiç bakmıyor. pişt hop diyorum direk bakıyor onu napıcaz :)

miasugok

Benimki de ismini hiiiç takmıyor azcık kulakları kalkıyo o kadar

goknur

Degistirin ogrenir yeni adini. Ama sabirla hep o isimle seslenin ona. Mamami vericeksiniz ismiyle seslenin. Herseyde ona ismiyle seslenin benim kedim temmuzda bana geldi suanda citir deyince diger odadaysa bile haldir huldur kosup geliyor :) Ama ilk baslarda ismiyle seslendigimde ona mi sesleniyorum diye emin olmak icin basini kaldiriyordu sadece dinliyordu beni :)

efruzg

Bence alışabilir yeni ismine bir süre sürekli yeni ismini söyleyerek eskisini unutturabilirsiniz . Yavru derken kaç aylık

efruzg

Sürekli ismi ile hitap ettikten sonra bir süre sonra zaten artık alışıyor benimkinde öyle oldu birde "mama"geçen her cümlede çok dikkatli uzaktaysa duysun koşa koşa gelir

miasugok

Ahaha ne şekerler ya:) benimki henüz mamayı anlamıyor sadece 'yok bir şey oğlum' cümlesini öğrendi. Dışardan çok gürültülü ses geldiğinde hemen saklanıyordu yok bi şey oğlum diyordum hep artık sesi duyup kulaklarını diktiği an yok bi şey oğlum diyorum oyuna devam ediyor. Yoksa romeoymuş romrommuş romikoymuş valla hiç biri umrunda değil:) inşallah öğrenir zamanla çok istiyorum

efruzg

Daha küçük bence öğrenecektir sürekli ismini kullanırsanız :)) . Yaş mama verirken sürekli sana mama vereyimmi diyip gösteriyordum öyle öyle alıştı benimkide :D . Bide zil çalınca ona bakarak kimm o diyorum kapıya benden önce koşuyor :D sanki açabilecek gibi

gozdecoskn

degişiyor. ben sahiplendiğim köpeği değiştirdim. 2 aydır yeni adı ile :) ama eskiyi dün denedim acaba bakacak mı diye onu da unutmamıs :/

gozdecoskn

valla benmki köpek :D

Çirkin deyince benim ki geliyor başka türlü pistlesende takmıyor

Elif0678

çok teşekkür ederim :)
hepinize

Nowa

Benim kopusumun adida suslu ama kizim kaldi suan 3 yasinda o bnim kizim diye diye kizim kaldi aldi

KedimVar

Alışır. Ama kediler çok tepki vermiyor isimlerine. İşlerine gelmeyince azıcık kulaklarını çeviriyorlar, ama elinizde ödül maması olsa koşa koşa gelirler isimlerini duydular mı. :))