Kedimin Aşırı Tüy Dökme Sorunu

Herkese merhaba. Kedim 1.5 aydır aşırı derecede tüy döküyor. Öyle böyle değil, dokunduğu gibi bembeyaz oluyor üstüm. (Fotoğraf ekledim) Mevsim geçişi dedik fakat bir türlü bitmek bilmedi, tam tersi döküm dahada arttı.Royal Canin mama kullanıyorduk, Hill ton balıklı kullanmaya başladık fakat herhangi bir düzelme göremedik. Bu soruna çok az acil çözüm bulmam gerekiyor.

3 CEVAP

Siyamask

Tüy dökümü için ek gıdalar var. Gimcat ve Biofel markalarını kullananlara denk geldim. Birini seçin deneyin derim.

SultanTugce

Bizde de aynı böyle 😔

milkkkk

Veterinerimiz bize 15 günde 1 haşlanmış yumurta vermemizi önermişti, biz de işe yaradı, aklınızda bulunabilir.