Royal Canin Savour Exigent Yiyen Kediye Farklı Marka Mama Versem Yer Mi?

Selam. Kedilerim seçici oldukları için 3 aydır royal canin savour exigent yiyor. Disi kediye hem kilo aldıracak hem de severek yiyeceği mama lazım çünkü kısırlaştırma yapmam gerekiyor. Kilosu az diye veterinerler yapmıyor. Erkek kedim ise kisir olduğu için her mamayi veremiyorum maalesef. Disi kedim için kilo almasını sağlayacak farklı mama oneri yapabilir misiniz? Yada aynı mamadan devam mı edeyim? Aynı masadan devam et derseniz kilo alması için ne yapmak lazım? Teşekkürler.

3 CEVAP

Lils

Somon yağı, yaş mama, meo wanpy gibi sıvı ödüller işe yarar bence.

Gimlihanim

Yaş mamayı arttırabilirsiniz. Güzel kilo alır. Hem sıvı alımını da destekler. Ödül mamasından ziyade seviyorsa yaş mama çok daha güzel olur.

Ayman

Yaş mama ve ödül maması verebilirsiniz