Mikroçip Takılırken Kanama Ve Acı Oluyormu?

Jabbar

Anket

Canı yanmadı kolay oldu
(10 oy)
Zor yaptılar canı yandı
(2 oy)
Canı yandı hatta kanadı
(4 oy)
Toplam (16 oy)

Mikroçip takılrken petinizin canı yandımı köpeklerin daha çok canı yanıyormus dogru mu acaba

4 CEVAP

Venusselin

hiç sıkıntı olmadı, iğne gibi yapılıyor

pablopicasso

Geçen yıl mayıs ayında kedime yaptırdım.

Daha önce de çalıştığım bir işyerinde köpeklerimize yapıldı.

Korkulacak, abartılacak, kanlı ve can yakıcı bir durum değil.

Melike0nur

Biraz kalın normal ignelere göre acıttı sanırım bağırdı benimkiler normal aşıya böyle tepki vermiyorlardi üzüldüm ama mecbur yaptırmak gerek 2022 sonuna kadar yoksa cezai islem uygulanacak

Melike0nur

Kanama falan olmadı