Sizce Cinsi Nedir

efires

Merhaba cinsini bilemedik tekir diye kaydettik kehribar gözlü siyah patili gri renktedir fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim sizce nedir 🤔

14 CEVAP

izmirle

Sokakların asi çocuğu tekirish shorthair.

inferi0r

Patileri ve tüy uzunluğu hafiften britishi andırıyor ama sokaktaki gen havuzu malum :) domestic shorthair gibi cinsi.

Warriorsans

Bence kediniz tekir 😻 eşleştirme derken umarım çiftleştirmeyi düşünmüyorsunuzdur 😢

inferi0r

Hayır havalı olduğu için değil, türün adı bu :)
Tekir de zaten tam bir cins adı değil melezlere ve bazen tüy rengine verilen isim. O yüzden detaylı yazdım. Kediniz yüksek oranda domestic shorthair ama partilerinden ve kafa yapısından uzak akrabalarında british shorthair var gibi duruyor. Fotoğraftan bu kadar söylenebilir ama baskın yönü tekir.

Venusselin

boşverin cinsini amaaan :D tekirdir büyük ihtimal, sahiplenerek en güzelini yapmışsınız

bernac

Çok güzel bir kedi Tekirlerde böyle başka türlere benzerlikte oluyor ama tekirlik galip geliyor😌
Tüy yapısı British e benziyor iri bir kedi olacak gibi 💜👍

efires

İnferiOr sizin nazarınızda tümm arkadaşlara yorumları için teşekkür ettim
hepsi bir cins değil mi zaten öyle böyle :) yeni şeyler öğrendim bu vesile ile 👍

Ayman

Tekirle britisin çiftleşmesi den
Doğmuş bir tekir 🥰🥰

efires

Yani 😊British tekir kırması mı oluyor

efires

Evet çok heybetli bir oğluşumuz var cinsini sormamın nedeni eşleştirme için karşı tarafla sağlıklı iletişim kurmak adına birde merak da ediyorum normal tekirler gibi değil iyiki benim O🐾😊

efires

Domestic shorthair ilk kez duydum öyle olunca havalı oluyor sanırım 😊

efires

warriorsans zaten doğalarını bozuyoruz bir müddet de olsun yaşaması hakkıdır diye düşünüyorum

Venusselin

evet doğalarını bozduğumuz için kısırlaştırma şart zaten. o kadar hayvan telef olurken sırf içgüdüsüyle anne olsun demek doğru değil. onlar hamile kalana kadar annelikten bihaber. onun yerine muhtaç bir can sahiplenin :(

efires

Doğru alanlar oluşturup yaşam alanı sunmak onlara yapılacak en güzel iyilik aslında hem dünyanın hem canlıların dengesi korunur şekli önemli değil bir şekilde canlar gidiyor zaten :/