Ampute Edilen Kedi Hakkında :(

Herkese iyi geceler. Yarın canım, her şeyim biricik Lazy’min sol ön patisi ampute edilecek. Onu bulduğumuzda çok küçüktü ve bahsettiğim bacağında hem kemik yapısı olarak hem de sinirsel olarak hasar vardı. İğne ve fizyoterapi ile 1.5 yıl kazanabildik. Ancak bundan 3 gün önce bacağı şişti ve artık hiç basamıyor, topallıyor. Acilen veterinerimize götürdük. Veterinerimiz öncesinde de amputenin kaçınılmaz olduğunu söylemişti. :( Onun sağlığı için bunun olması gerektiğini biliyorum ancak kabullenemiyorum. :( Hiç soğuk kanlı yaklaşamıyorum bu duruma. :( Daha önce başından böyle bir şey geçmiş bir arkadaşımız varsa eğer bilgi almak istiyorum. Ampute edildikten sonra bakımı nasıl oluyor? Benim canım kızım çok hareketli, bu hareketlerde kısıtlanma oluyor mu yoksa hayatına devam edebiliyor mu? İlk 3 gün klinikte kalacak, sonrasında 10 gün büyük kafeste tutmayı düşünüyorum. Evde 2 tane daha canım var çünkü. İstemeden ona zarar verirler diye korkuyorum. :( İçim sızlıyor, bunları buraya yazarken bile gözyaşlarıma hakim olamıyorum. :( Bilgilendirme yapabilirseniz çok sevinirim. Lütfen dualarınız bizimle olsun. 🙏🏻😔

16 CEVAP

Shivasu

Öncelikle deneyiminizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim benim kedicim de maalesef ampute edilecek sayenizde moral buldum 🙏🏻🥹