Kedimden Gelen Bir Parazit Olabilir Mi?

mucadile

Arkadaşlar bir süredir banyoda uzaktan bakınca siyah gibi duran ama yakından krem rengi, 1 cm boylarında, düz ince ve çok hızlı hareket eden kurt tarzı şeyler görüyorum.. Banyoyu düzenli olarak temizliyorum ama devam ediyor. Kedimin kumu da banyoda. Acaba kedimden mi kaynaklanıyor bilen yaşayan var mı? Yattığı yerde de gördüm bir kere o yüzden şüphelendim. Kedimde ishal kusma falan anormallik yok.

2 CEVAP

Siyamask

Kedinizin iç parazit iğnesi yapılı mı? Parazitler dış ortamda belli bir süre sonra ölür. Dış ortamda hızlı hareket edemezler.Yine de iğne süresi geçtiyse kliniğe gidip yaptırın.

mucadile

Lütfen yardım