Kedilerimi Kisirlasirdim Çok Yiyorlar

Pro nature kısır mamasını kullanıyorum fakat fazla yemeye başladılar acaba doymuyormidir mamalarini hep ölçekli koyuyorum günde 3 den 5e ciktı mamayi değiştirmem mi lazım

3 CEVAP

Palyaco

Kisir kediler daha çok yerler o yüzden kisir mamalar kullanılıyor ölçülü verin fazlada vermeyin cok kilo almasınlar

izmirle

Kısır kedilerin hormonal dengesi bozulduğu için diğer kedilere oranla fazla yerler siz ağlamalarına aldanmayın mamanızı her daim ölçülü verin.

Çok teşekür ederim aç kalıyorlar sanıp Yeni Mama arayışına başlamıştım