Yavru Kedi İshal

Patiseverler

İyi akşamlar arkadaşlar

Bugün kızımı veterinere götürdüm sonunda rahatsızlığı mantar ve ilaçlarınj vs aldık şampuan yazdı, iç parazit şurup ve immuneks. Veterinerden çıktık kafesin için de tuvaletini yaptı hem büyük ve küçük ama büyük tuvaleti biraz daha sıvıydı hiç bir ilaç almamıştı eve geldik yıkadık ilaçları verdik yemeğini yedi uyudu veteriner çok zayıf olduğu için yaş mama ile kuru mama karıştırıp verin dedi uyandığında koşa koşa kumuna gitti ve dışkısı biraz sıvı ile katı ve çok kötü kokuyor tüylerine tüm yapıştı acaba ilaçlardan mı oldu bu yoksa başka bir şey mi var ?

6 CEVAP

pongul

iç parazit şurubu dışkıyı sıvılaştırır. bunun dışında yaş mama da dışkıyı yumuşaklaştırabiliyor. su an nasıl?

Patiseverler

Maalesef kızımı kaybettim :(

SelinTuksal

Allah yardımcınız olsun, başınız sağolsun ne zaman :((

Patiseverler

Cumartesi akşamı çok rahatsızlandı artık kalkamıyordu hemen aldığımız gibi taksiye binip veterinere gittik ve bağışıklık sistemi çok düştü bağırsaklarda düğümlenme sorun çıktk vücut ısısı iyice düşmüştü serum taktılar ısıyı ayarlamaya çalıştılar ama miniğim artık kabul etmedi serumu ve kalbi durdu :(

miasugok

Başınız sağolsun allah sabır versin :(

Patiseverler

Amin çok teşekkür ederiz :(