Kedimin Gözü Kör Oluyor

bellaarthi

arkadaşlar kedimi veterinere götürdük gözünde sorun vardı zylet diye bir göz damlası kullandık 21 gün oldu ama veteriner iyileşmemiş değişen bir şey yok gözünde en keskin damla zylet o bile işe yaramadıysa hiçbir damla işe yaramaz dedi çok mutsuzum napabiliriz

13 CEVAP

Siyamask

Benim bal oğlumun gözü şişmişti. 1 ay uğraştık klinik hastane gezdik damlalar kullandık. Maalesef düzelmedi. Tümör olduğunu da söylemediler. Hep olabilir ihtimallerinde konuştular. 1 ayın sonunda oğlumu kaybettim. Vücudunu kontrol edin. Şişlik var mı bakın.

beyzathemoc1

Bence başka veterinere gösterin

Warriorsans

Çok geçmiş olsun bir bilgim yok ama saydam beyaz bir tabaka var demişsiniz bizim bahçemizde baktığımız bir kedide de o şekilde olmuştu damla kullanmıştık bir işe yaramamıştı o şekilde kalacak sanmıştım çok üzülmüştüm aynı zamanda bağışıklık güçlendirici de vermeye başladım daha sonrasında kendiliğinden geçtiğini fark ettim. Stresten bile gözde bu tarz durumlar olabiliyormuş. Stres, bağışıklık düşmesi, enfeksiyon, solunum yolu hastalıkları hepsi yapabiliyormuş.

bernac

Çok gecmiş olsun umarım işe yarar geçicidir.Gözdeki Tabaka film şeklinde katarak gibi perdeli mi?

gece18

Tek bir veterinerle sınırlı kalmamalısınız.

bernac

Gözün arkasında tümör tarzı birşey mi var mavi veya beyaz şeklinde bir tabaka mı oluştu ?

bellaarthi

bernac saydam beyaz bir tabaka var ya

Catincat

çok üzüldüm başka göz damlalarınada bakın bence önerisi olan arkadaşlar yazsınlar

bellaarthi

gentavet verdi bakalım işe yarayacak mı of ya

Ozzey

merhaba gecmis olsun. genelde damla uzu sure kulanimiyor benim bildigim. en fazla 5 gun kullanilip ara veriliyor sonra tekrar devam ediliyor. bazi damlalar uzun sureli kullanimda gozde boyama yapiyor. lazeele temizleniyor demislerdi ama nerde bulursunuz bilemedim.

bernac

Önce göz akıntı gibi oluyor sonra bulanık beyaz yada ilerisi maviye dönüşüyor ben kötü bir tecrübe yaşamıştım bahçedeki kedimizde aynısı oldu teramicyn kullandım bir hafta ama göz içerden dışarıya şişlik yaptı hızla ilerledi ve sonrasında ortadan kayboldu komşular öldüğünü söyledi.Başka bi vet görsün normalde engeksiyonda gözün 3 4 güne açılması lazım insallah tümor değildir.

bellaarthi

bernac yani hafif beyaz çokta beyaz değil buğu gibi

bellaarthi

gece18 evet farkındayım başka vet. göstericez