Natural Bastet Zamlardan Sonra Topaklanan Pelet Önerisi

Rgms

Herkese merhaba,

Dokuz aydır Natural bastet kullanıyorduk. Herkese de tavsiye ediyordum. Ancak son zam ile 10 Litresi 70 TL oldu ve büyük boy kum kabı kullanıyorsanız, bir ayda bir kedi için 20 Litre pelet gidiyor. Bu demek ki, aylık 140 TL. Hey gidi eskiden (çok değil 1 sene önce) ever clean 10 L 140 TL idi ve çok geliyordu, bütçemi aşıyordu.

Zamı anlarız ama kalite de düştü. Gördüğünüz fotoğraftaki paket yeni geldi. İncecik poşette daha açmadan alttan üstten patlaşmış olarak geldi. Yazık günah gerçekten, ben maaşıma henüz hiç zam almadım. 14 yıllık özel çalışanım. Aldığım maaş asgari ücretten sadece bin lira fazla. Gelecek zam %36’ının altında bile kalabilir.

Bu koşullarda uygun pelet önerileriniz varsa lütfen paylaşın, değerlendirelim.

Herkese bu ekonomik zorluklarda çocuklarıyla sağlıklı günler dilerim.

2 CEVAP

psabrk

Bigcatde aynı zammı yaptı.
Noble cat litter şuan için aralarında ucuz gibi 21 litre 135.
Fiyatlar cidden çok yükseldi ben en son aldığımda bigcati 35 tl idi 8 litresi.
Noble cat litterde 7 litresi 30 idi.Şimdiki fiyatlar çok uçuk sanki 2-3 yıl önce gibi geliyor bu fiyatlar.Acayip zam yapmaya başladılar, gerekçeleri hammaddeleri pahalanmış sahtekarlıktan başka bir şey değil.Hammadden nasıl bir anda %50 pahalanabilir hadi pahalandıysa 30 dan bir anda 60a neden çıkartıyorsun 7 litre fiyatını ? Tabi cevap yok..
Evinde bir kedi, köpeği olanları bu sömürgen üreticiler çok zengin sanıyor.Hepsini sülüğe benzetiyorum.

Lils

Bigcat fiyatı daha uygundu sanırım ona bakabilirsiniz. Aynı fabrikada üretiliyor natürel bastet'la