Mama Değişikliği Hakkında Bakabilir Misiniz

hazalaydin

acana wild prairie ' den acana indoor entree 'ye geçeceğim. yine 1 haftalık mama değişiklik sürecini uygulamalı mıyım?

3 CEVAP

Warriorsans

Bence uygulamalısınız sonuçta farklı içeriğe sahip iki mama. 1 haftalık geçiş süreci yetecektir diye düşünüyorum ama bana kalırsa ne kadar uzun geçiş süreci olursa o kadar risksiz oluyor.

hazal11

uygulayin bence

AlyaSAKIZ

Bence uygulamadan önce yeni mamayı koy, yemezse uygula biz yeni mamaya geçtiğimizde direk alıştırmaya gerek kalmadan başlamıştı