Kedi Diş Bakımında Hindistan Cevizi Yağı Kullanan Var Mı?

AGizemm

Merhaba kedilerin dişini fırçalarken hindistan cevizi yağı kullanan var mı? Bazı yazılarda faydası olduğu kadar zararından da bahsediyor. Virbac diş macunu öneriyorlar ama bulamadım. Başka bir marka var mıdır faydası olacak

1 CEVAP

Warriorsans

Önerenler görmüştüm ama ne kadar etkilidir bilmiyorum açıkçası araştırmadım da. Bildiğim kadarıyla insanlar için de Hindistan cevizi yağını dişlere sürmek iyi geliyormuş, kedi bakımında da genel olarak kullanılan ve faydalı olan bir yağ. Ara ara kullanılabileceğini düşünüyorum. Diş macunu konusunda bir fikrim yok hiç kullanmadık :(