Kedi Barf Mama

istar

Merhabalar, konu yeni değil, fakat kuru mama fiyat artışı ile acaba kedime barf sisteme geciriyim mi diye tekrar düşünmeye başladım. Evde barfa uygun mama hazirlayan ve kedileri bu şekilde besleyen arkadaslarimiz var mi acaba?

3 CEVAP

izmirle

Barf besleme kuru beslemeden daha pahalıya patlar.

Ranackmk

Veteriner hekiminize danışmadan bir şey yapmayın. Veteriner hekiminize sorun ve detaylı bilgi alın. Neyden ne kadar kullanacağınız bile önemli. Her kedinin cinsine kilosuna yaşına sağlık durumuna göre dikkat etmesi gereken konular var. Bu yüzden veteriner hekiminizle konuşun o kedinizin durumuna göre hangisinin daha sağlıklı ve mantıklı olacağını söyleyecektir.

istar

Hazir barf mamalari alacak olursak elbetten kuru mamadan daha pahaliya gelir, ama evde yaparsak sanki arada cok buyuk fark olmaz gibi ama en azından daha saglikli olur gibi düşüncem var.