Kizim 8 Aylik Cinsi Nedir Ponerian Spitz Mi Ciftlestirmek İcin Emin Olmak İstiyorum

poison_xs

Cins ???? Nedir sizce

3 CEVAP

Harin

Değil kırma ve 1 veya 1.5 yaşından önce böyle bir şeye kalkışmayın derim

Venusselin

pom değil, melezlik var. inş üretim niyetinde değilsinizdir ve 1,5 yaşından önce çiftleştirmezsiniz. pom la alakası yok diyebilirim :(

poison_xs

Yokk hayir oyle niyette degilim 2. Kizginliginda ya anne olur belki yada kisirlastiricam ama ciftlestirirken hangi cins tercih ederiz diye dusunuyorum