Kedi Diş Sağlığı İçin Neler Yapıyorsunu?

Hayvanasigi0

Merhabaa kedim dişlerini fırçalatmaz onun dışında diş sağlığını sağlayacak bir ürün tavsiye eder misiniz ? Siz neler kullanıyorsunuz

1 CEVAP

iremtunc

Hindistan cevizi yağı kedilerin diş sağlığı için oldukça faydalıymış izlediğim bir YouTube videosunda birisi veteriner hekimden böyle bir tavsiye aldığını söylemişti. Bir miktar dişlerine sürmeyi deneyebilirsiniz belki ama herhangi bir problem yoksa yaş mamayı azaltmak ve kuru mamaya ağırlık vermek diş sağlığı için yeterli olacaktır bence.