Royal Canine Zam

Melike0nur

25 ocakta royal canine zam yapılacakmış zamlanmadan önce almak isteyenler baksın

5 CEVAP

CapKek

Evet royal, proplan, sanabelle ve birçok markaya daha %40 zam yapılacak😑

izmirle

Gelirler harici her şeyin fiyatı artıyor daha da artacak gibi bakalım ne olacak bu işin sonu…

Siyamask

Bugün aldığım en kötü haber bu olabilir. Zaten royal canin ucuz bir mama değildi. Ne yapacağız şimdi:(

NorthNight

2 aydır royal kullanıyoruz. yıl başında içime kurt düştüğü için maması varken kuponla falan 4 kg daha almıştım. 220₺ ye almıştım şimdi 300 olmuş zaten bide zamlanırsa iyice uçar 🙄
Bitmeye yakın muhtemelen mama değişimi yapacağım bu gidişle.

bernac

Hayda zaten zamlıydı zam üstüne zam hadi royal arada kullanıyorum.Elimin altında olan bir mama gibi.Diğer markalarda uçarsa daha yeni indirimden 2 şer kg sanabelle aldım. Bu arada güvendiğim bir petshop royal satıyor ekmek gibi cok sirikülasyonu var ama zam gelınce oda zam yapıyor şuan 80 lira açık rc kılosu