Köpeğim Üşüyor Mu Anlamıyorum

chapo123

7 aylık olmak üzere bir cane corsom var. arka bahçede bakıyoruz. biraz araştırma yaptım çift katmanlı deri yapısına sahip ve bahçede bakılabilecek bir ırk olarak geçiyor. az önce de camdan bakınca gördüm kulubesine değil karlı bi yerin üstüne yatmış. bu cinsin üşüdüğünü nasıl anlarım

4 CEVAP

zibityus

ailenizin evi olunca ne oluyor

Venusselin

bende de aynı ırk var. kıvrılınca üşüyor diye düşünüp örtüyorum ben, ilk bahçede bakıoduk sonra eve aldık evde yaşıyor

chapo123

yazın aldık yazın da öyle yatıyordu. titremesi falan da beni ilk görüdüğü anda oluyor sadece ve ev ailemin evi olduğu için eve alamıyorum öneriniz var mıdır

chapo123

yazın aldık yazın da öyle yatıyordu. titremesi falan da beni ilk görüdüğü anda oluyor sadece ve ev ailemin evi olduğu için eve alamıyorum öneriniz var mıdır